coat.svg

godlo_uwb.svg

wydzial_informatyki_napis.svg

Title of the document

Wykład i spotkanie z pracownikami Centralnego Biura Antykorupcyjnego (CBA)

12.12.2023

Z przyjemnością zapraszamy na interaktywny wykład, który odbędzie się 13 grudnia 2023 roku o godzinie 11:30 w auli głównej Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu w Białymstoku. Tematem wykładu będzie "Różnice między pracą w sektorze prywatnym a służbie państwowej dla programistów", a prowadzić go będą specjaliści z Centralnego Biura Antykorupcyjnego (CBA).

Będzie to wyjątkowa szansa na wysłuchanie ekspertów z CBA i uzyskanie cennych informacji na temat kariery informatyka w różnych sektorach. Uczestnicy dowiedzą się więcej o specyfice pracy w służbach państwowych, w tym o dostępie do specjalistycznych szkoleń i materiałów, które nie są dostępne w sektorze prywatnym. Wykład stanowi również doskonałą okazję do zadawania pytań i uczestnictwa w dyskusjach z profesjonalistami z branży.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału.